Materiał Partnera

Projekt domu na zamówienie - rozwiązanie dla wymagających

Projekt domu na zamówienie - rozwiązanie dla wymagających

Jeśli jesteś zwolennikiem oryginalnych rozwiązań, projekt domu na zamówienie będzie dla ciebie idealną propozycją. Podczas gdy gotowe projekty z katalogów przedstawiają typowe, sztampowe rozwiązania, projekt na zamówienie spełni twoje najśmielsze oczekiwania i zrealizuje najskrytsze marzenia. Dopasowany do potrzeb i gustów klienta, a przede wszystkim do otoczenia, sprawi, że dom idealnie wpasuje się w otaczający krajobraz.

Niska cena i dokumentacja dostępna od ręki to największe zalety gotowych projektów domów. Niestety, z wyborem przygotowanego wcześniej planu łączy się także szereg niedogodności, takich jak trudności ze znalezieniem domu idealnie odpowiadającego naszym potrzebom, konieczność pójścia na kompromis czy niedostosowanie projektu do działki. Dlatego wymagający klienci decydują się na projekt domu na zamówienie.

Ścisła współpraca

Projekt domu na zamówienie wiąże się ze ścisłą współpracą ze wszystkimi fachowcami, biorącymi udział w budowie domu. Na wstępnym etapie zatem będziemy mieli możliwość spotkania się z architektem oraz projektantem, którym szczegółowo przedstawimy naszą wizję. Fachowcy zdecydują, na ile może być ona zrealizowana w niezmienionym kształcie, a co ewentualnie należałoby zmienić, aby dom dobrze funkcjonował. To właśnie z nimi mówimy wszelkie warianty rozwiązań. Na dalszym etapie prac, będziemy mieli możliwość konsultacji ze specjalistami od poszczególnych etapów budowy. Doświadczeni architekci, specjalizujący się w określonych zagadnieniach, doradzą optymalne rozwiązania.

Otoczenie

Projekt domu na zamówienie ma tę przewagę nad gotowym, że uwzględnia otoczenie, czyli optymalnie dopasuje dom do działki. Podczas prac bierze się pod uwagę położenie terenu wobec stron świata, charakter miejsca , wygląd okolicznych budynków, a także ewentualne uciążliwości sąsiedztwa, które dobry projekt domu zminimalizuje lub wyeliminuje. Każdy, kto kiedykolwiek uczestniczył w budowie domu wie, jakim problemem mogą stać się materiały. Dlatego projekt domu na zamówienie uwzględni nie tylko technologie, znane miejscowym wykonawcom i dostosuje rozwiązania architektoniczne oraz konstrukcyjne do lokalnych warunków, lecz również uwzględni materiały, łatwo dostępne w okolicy. Oryginalne i ciekawe projekty domów oferuje swoim klientom firma SuperHouse.pl, specjalizująca się w domach pasywnych i energooszczędnych.

Spełnienie marzeń

Projekt domu na zamówienie jest spełnieniem marzeń o własnych czterech ścianach. Możemy zbudować go na indywidualnych zasadach, tworząc oryginalną, nietypową przestrzeń. Wszystkie rozwiązania będą zaprojektowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami; możemy być pewni, że nie znajdzie się w nim nic przypadkowego.

form success Dziękujemy za ocenę artykułu

form error Błąd - akcja została wstrzymana

Polecane firmy