Marcin Kamiński Bartosz Bojarowicz Architekci SC

Architekci woj. świętokrzyskie

25-317 Kielce, Niska 5 lok. 21

Opis

Biuro projektowe, które prowadzą architekci Marcin Kamiński oraz Bartosz Bojarowicz znajduje się w Kielcach. Działamy w branży od 2004 roku, a naszą specjalnością są projekty budowlane i wykonawcze obiektów mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz komercyjnych.

Mamy spore doświadczenie, a także odpowiednie uprawnienia do wykonywania tego typu usług. Nasi klienci mogą na nas liczyć nie tylko w kwestii przygotowania projektu zgodnego z ich wytycznymi oraz oczekiwaniami, ale również doradztwa przy wyborze korzystnych i nowoczesnych rozwiązań. Dbamy o to, aby nasze projekty były spójne, praktyczne, a także ich wygląd dobrze wkomponowywał się w okolicę i oddawał charakter ich przeznaczenia.

Poza doradztwem i projektami budowlanymi wykonujemy również:
  • projekty aranżacji wnętrz,
  • analizy i koncepcje architektoniczne oraz urbanistyczne,
  • specyfikacje,
  • kosztorysy.
Wykonujemy również projekty rozbudowy, nadbudowy, modernizacji oraz adaptacji budynków. Ponadto zapewniamy nadzór inwestycyjny nad pracami budowlanymi. Mieliśmy okazję współpracować zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami. Jesteśmy w stanie wykonać nawet wymagające zlecenia. Poza tym każdy klient ma możliwość zgłaszania poprawek do projektów, które oczywiście uwzględnimy.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty biura projektowego w Kielcach.

Dodaj opinię

form success Dziękujemy za dodanie opinii o firmie:

Marcin Kamiński Bartosz Bojarowicz Architekci SC

Po weryfikacji, wpis pojawi się w serwisie.

form error Błąd - akcja została wstrzymana

pozostała liczba znaków: 1000

Opinie użytkowników

Drzwi lub okna spełniają swoje zadanie? System zasilania sprawnie działa? Wentylacja i klimatyzacja działają bez zarzutu? Podziel się swoją opinią z innymi użytkownikami. Salon, kuchnia czy sypialnia ma idealne wnętrze? A może jesteś zadowolony z usług architekta? Jeśli tak, to koniecznie pozostaw po sobie komentarz i dokonaj oceny usługi. W ten sposób inni znajdą specjalistę w zakresie instalacji, projektowania czy ogrzewania. Znajdź usługę i zapoznaj się z ofertami z całej Polski!

Dodaj opinię jako pierwszy!

Dodaj opinię