Łóżeczko idealne dla chłopca

Łóżeczko dla dziecka powinno zachęcać naszego malucha do snu. Powinno zatem być nie tylko wygodne i komfortowe, lecz również atrakcyjne wizualnie. Łóżeczka dla chłopców charakteryzować się będą zatem bajkowymi motywami, a także motywami, związanymi z samochodami oraz ulubionymi, chłopięcymi zabawkami. Sprawdź, jakie łóżeczko dla chłopca będzie najlepsze.

Niezależnie od płci dziecka, łóżeczko powinno spełniać określone normy europejskie. Powinno być ponadto dostosowane do wieku dziecka, bezpieczne i funkcjonalne. Sprawdźmy, jakie łóżeczko będzie idealne dla chłopca.

Solidność i bezpieczeństwo

Najtrwalszym i najbezpieczniejszym materiałem, z którego produkuje się łóżka dziecięce, jest drewno. Solidne, odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania, przetrwa wszystkie dziecięce zabawy. Przed zakupem sprawdźmy, czy jego powierzchnia jest gładka, pozbawiona drzazg czy nierówności. Ważna jest także funkcjonalność łóżka, dlatego wybierajmy te, z wysuwaną szufladą.

Równie chętnie wykorzystywanym materiałem do produkcji łóżeczek jest płyta MDF. Umożliwia ona nadanie meblowi łagodnych, zaokrąglonych kształtów, pozbawionych ostrych kantów i krawędzi, co minimalizuje ryzyko urazów. Na zwiększenie bezpieczeństwa wpływa także zabezpieczenie krawędzi łóżeczka białą, miękką okleiną z PCV.

Bajkowe wzory

Idealne łóżeczko dziecięce dla chłopca to takie, które zachęci naszego malucha do położenia się do snu, prowadząc go do krainy bajek, baśniowych postaci oraz ulubionych bohaterów opowieści. Wybierajmy zatem te z kolorowymi nadrukami w samochody, przedstawiające rycerzy, poskramiających smoków, strażaków czy kosmiczne rakiety.

Unikajmy pastelowego różu; wybierajmy raczej takie kolory jak granat, czerwień czy czerń.

Szukając idealnego łóżeczka dla chłopca, warto zwrócić uwagę na ofertę firmy Zasypianko. Proponowane przez nią wyroby posiadają kolorowe nadruki, wykonane na mocnej, wytrzymałej i niepalnej folii samoprzylepnej, przy użyciu tuszów, całkowicie bezpiecznych dl zdrowia naszego dziecka.

Dodatkowo całość została zabezpieczona wyjątkowo wytrzymałym, odpornym na uszkodzenia i zarysowania, matowym laminatem strukturalnym.

Łóżeczka tego renomowanego producenta posiadają także elastyczny stelaż, o wytrzymałości do 150 kg. Możemy być pewni, że zabiorą naszego malucha w bajkowy świat magii i czarów, sprawiając, że zasypianie nie będzie już przykrą czynnością, ale wspaniałym i wyczekiwanym zakończeniem całego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Regulamin korzystania z serwisu