Kalkulator okien

Kalkulator okien. Jak to działa?

Wybranie odpowiednich okien może spędzić właścicielom domu sen z powiek. Niekończące się wędrówki po sklepach, porównywanie cen i modeli mogą być bardzo wyczerpujące. Okazuje się jednak, że istnieje sposób, aby na poszukiwania nie tracić aż tyle czasu. Jest nim skorzystanie z oferty sklepów internetowych i poznanie ceny okien dzięki specjalnemu kalkulatorowi. Jak on działa?

Dlaczego warto korzystać z kalkulatora okien?

Kalkulator okien umieszczony na stronie internetowej sklepu to prawdziwe ułatwienie dla jego klientów. Jest to rozwiązanie, które gwarantuje błyskawiczne poznanie ceny za poszukiwany model okna.

Korzystanie z takiego kalkulatora jest bardzo proste, intuicyjne i nie komu nie sprawi problemów. Nikt też nie może zaprzeczyć temu, że wpisanie danych na temat okien w odpowiednie pola, zajmuje zdecydowanie mniej czasu niż podróż do sklepu. Ponadto jest to możliwość, aby w jednej chwili poznać ceny różnych wariantów. Można porównać, jakie koszty wiążą się z zakupem okna z PCV, z aluminium lub drewna, ze skrzydłem uchylnym czy też z rozwieranym i uchylnym. Dlatego też jest to świetna opcja dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie podjęli ostatecznej decyzji na temat poszukiwanego modelu.

Kalkulator okien powstał po to, aby ułatwić klientom zaplanowanie budżetu potrzebnego na zakup oraz montaż nowych okien. Jest to także sposób, aby przyjrzeć się temu, jak kształtują się ceny w zależności od konkretnego modelu. Może w ten sposób okazać się, że warto zdecydować się na inne niż wcześniej zakładane rozwiązanie” – mówi ekspert z firmy ROTOMBUD.

W jaki sposób należy korzystać z kalkulatora okien?

Aby korzystać z kalkulatora okien, wystarczy laptop lub smartfon i łącze internetowe. Po wejściu na właściwą stronę internetową intuicyjny formularz pozwoli szybko poznać cenę okna.

W pierwszym kroku należy wskazać model, który będzie podlegał wycenie. Może być to okno przesuwne, balkonowe, stałe czy też czteroskrzydłowe. Następnie trzeba podać jego dokładne wymiary, czyli długość oraz szerokość.

Kolejnym etapem jest wybór szyby – antywłamaniowej, ciepłochronnej lub standardowej. Trzeba także zadecydować, jaki będzie kolor ramy i to zarówno od wewnątrz, jak i z zewnątrz. Dokonując takiej wyceny online, można także wybrać parapet o określonych wymiarach lub z niego zrezygnować. Ostatnim krokiem jest podanie informacji, czy zakup okna będzie wiązał się z jego montażem przez pracowników firmy. Wprowadzenie tych danych i ich zatwierdzenie powoduje, że na ekranie pojawiają się całkowite koszty zakupu.

Regulamin korzystania z serwisu